Eksperci twierdzą zgodnie, że na sukces składa się wiele najróżniejszych czynników. Chodzi tu oczywiście o osiągnięcia w pracy, ale również postawa kobiety, jej styl ubierania się i najważniejsze – jej pewność siebie. To, jak widzą cię inni często jest bezpośrednim bodźcem do tego, by odnieść sukces. Jeśli bowiem pracujesz z ludźmi i chcesz ich do siebie przekonać, musisz emanować siłą i pewnością siebie.

   Najlepszym sposobem na to jest prawidłowa postawa i spokój nawet w kryzysowych sytuacjach, ale również to, jak pachniesz. Kobieta, która pachnie nieadekwatnie do stanowiska, jakie zajmuje, nie jest odbierana całkowicie poważnie. Możesz poczujesz zaskoczenie, ale udowodniono to naukowo! Jeśli więc nie wiesz jak powinnaś pachnieć, to spróbuj zapachu Versace Bright Crystal. To mieszanka zapachu mocnego i stabilnego, takiego jak piżmo czy mahoń z zapachem wciąż bardzo kobiecym i delikatnym, takim jak lotos czy magnolia.

   Mając na sobie ten zapach emanujesz sukcesem i pewnością siebie. Stajesz się obiektem pożądania zarówno dla płci przeciwnej, jak i dla partnerów biznesowych. Pozostawiasz po sobie mocne wrażenie, o którym trudno zapomnieć. A są to ważne i nieodłączne elementy sukcesu. Spraw, by o tobie mówiono. Byś na dobre była zapamiętana przez najbliższe towarzystwo i byś kojarzyła się z dobrym i rzetelnym wyborem.

    Jeśli najważniejsze jest zrobić dobre wrażenie, to spraw, by wrażenie po tobie było niezwykłe i odpowiednie do pełnionego stanowiska. Jeśli chcesz być kobietą sukcesu, to pachnij jak ona.